fbpx

*** משלוח חינם לכל חלקי הארץ ***

תפריט

פתרונות טקסטיל לתינוקות מושלמים

 “הרגע המרגש ביותר הוא הרגע בו אנו הופכים מאנשים, להורים” ככה כתבו עלינו בוואלה….נשמח שתציצו…..

https://experts.walla.co.il/item/3356701?fbclid=IwAR3K9SzBJBz8Y8np8NyF4h9OUL2oMKlkVsO47kPYXUkAOrO_c3B5qeXQHWM

כמעט כל אדם יסכים,כי הרגע המרגש ביותר בחיים של כל אחד מאיתנו ,הוא הרגע שבו אנו הופכים מאנשים,להורים.האם יש דבר קסום יותר מקבלת אחריות על החיים של מישהו אחר? אין הורה שלא נשבע שיעשה כל שביכולתו כדי להגן ,לעטוף ולהרעיף אהבה על היקר לו מכל.כשאנחנו מבקשים להגן על האוצר היקר שלנו,אין מקום לפשרות:אנו מנסים לאתר את המוצרים הטובים ביותר,אלו שהושקעו ביצירתם משאבים רבים של חשיבה,תכנון,והתנסות-כדי להבטיח לתינוקות הרכים את מה שרכן מגיע להם.

תפיסת העולם שלנו ב Hugs

אנו פועלים על פי תפיסת עולם המשלבת תכנון קפדני שיורד לפרטי הפרטים בכל מוצר שאנו מייצרים, עם יצירה מתוך אהבה אמיתית ורגש עמוק. הסטנדרט הזה מבטיח שהמוצר שתקבלו לביתכם יהיה בטיחותי, שימושי, נעים מפנק ויעצים את החוויה של הגוזל הרך ושל ההורים כאחד.

כדי להמחיש כיצד תפיסת העולם שלנו ממומשת הלכה למעשה, נספר על המוצרים הבאים:

ייצרנו כרית הנקה מיוחדת, שעוצבה במיוחד על מנת להבטיח את שלומו של הרך הנולד, לספק לו גירויים בדמות קשת פעילות שתחדד את השימוש בחושים, ולהעניק לו תמיכה באמצעות מזרן רך במיוחד.

ייצרנו מזרני פעילות מרהיבים בצורות שתינוקות יוכלו להנות מהן תוך הקפדה על שימושיות ופונקציונליות מתאימה: המזרנים מתקפלים בנוחות ובקלות ומאפשרים אחסון נוח ואפקטיבי שלהם בבית.

ייצרנו פוף משולב בקשת פעילות המאפשר לכם לעשות בו שימוש במגוון של דרכי פעולה.

החזון שלנו ב Hugs

אנו מאמינים שלכל ילד מגיעה ההזדמנות להתפתח בצורה הטובה ביותר, ולכן אנו ממשיכים כל העת לתכנן ולייצר מוצרים שיסייעו לתינוקות הרכים שלכם להפעיל את החושים, ללמוד, להתנסות ולהגיב לסביבה שעוטפת אותם. אנו גם מאמינים כי פונקציונליות ושימושיות לא צריכה לבוא על חשבון עיצוב מקורי ייחודי ומזמין, ולכן משקיעים גם לא מעט משאבים ביצירת חוויה עיצובית שתשרת את קהל הלקוחות שלנו על הצד הטוב ביותר. אנו גאים לציין שיש לנו את צוות העובדים המסור ביותר, והנכון ביותר לכל משימה שאנו מציבים בפניו. הסיבה היא, כמובן, שכולנו עושים זאת מתוך שליחות ואהבה אמיתית למקצוע.

מתפיסת עולם וחזון למציאות

הערכים האלו שציינו מסייעים לנו לעצב עבורכם, הלקוחות, מגוון רחב של פתרונות לגיל הרך: החל ממנשאי בד וכריות הנקה משולבות, דרך מזרונים, נדנדות וסינרים, שמיכות משטחי החתלה ועוד ועוד מוצרים שאתם פוגשים בשגרה היומיומית שלכם, והופכים את החיים שלכם לקצת יותר פשוטים וקלים. אנו מאמינים ששמירה על איכות היא אבן יסוד בכל פעילות, בטח ובטח כאשר היא מיועדת לדור העתיד שלנו. זאת הסיבה, שאנו מקפידים על תהליכי בקרה מחמירים בכל הקשור לבטיחות ושלמות המוצרים שלנו. אנו קשובים לקהל לקוחותינו ופועלים כל העת על מנת לייצר פתרונות טובים יותר על סמך המשוב החשוב שלהם.

הצטרפו למשפחת HUGS - קהילה מחבקת של אנשים כמוכם שמאמינים בכוח של חמימות וחיבוק. כחברים בקהילה שלנו, תזכו להשתתף בתחרויות מיוחדות, הגרלות נושאות פרסים, ותוכן מרגש שיחבק אתכם מקרוב. כי אתם ראויים לכל החיבוקים שבעולם!

* בהרשמה הינך מאשר/ת דיוור מהחברה ויכול/ה להסיר את עצמי בכל רגע.